SDH Chlum

sbor dobrovolných hasičů Chlum

obrazek_029 obrazek_008 obrazek_030 obrazek_019 obrazek_023 obrazek_016

nový obsah

Na první letošní hasičské závody jsme vyrazili do Libákovic. Jelikož jsme nebyli kompletní, museli jsme si vypůjčit dvě závodnice z Nebílov a po nevydařených dvou útokách jsme skončili takto: Ženy 4 z pěti družstev, můži obsadili první letošní bronzové místo.

Další sobotu jsme zamířili do Šťáhlavic. Zde se nám vedlo. Holky porazily všechnu svou konkurenci a muži po prasklé hadici z prvního útoku neměli na lepší umístění,jelikož se dva časy sčítali. Nakonec obsadili 12. místo.

25.6. jsme měli vyhrazenou celou sobotu na hasičinu. Nejprve jsme začali závodit v Dnešicích. Čekali nás zde opět nástřikové terče, s kterými nejsme moc kamarádi, ale i tak se nám vedlo. Opět se dva časy sčítali a tak nám bylo přáno. Ženy zde získali 1. místo a muži 3. místo. Z Dnešic jsme odjeli ještě závodit do Štěnovic a i zde se nám vedlo. Přijeli jsme, odcvičili jsme a hned jsme věděli, že nám náleží 3. bronzové místo. Kluci odcvičili a hned prvním pokusem s letošním prvním 18-kovým časem se dostali do finálových rozběhů. Zde opět udeřila krásná 18-tka a ve velké konkurenci nám náleželo krásné 5. místo.

První víkednovou sobotu v červenci jsme zavítali po několika letech na hasičské cvičení do Letin. Zde nás zas a znova čekali nástřikové terče a my už měli strach co nám provedou. :-) Byli zde dva pokusy a počítal se lepší čas. Ženy opět porazily svoji konkurenci a klukům bohužel štěstí nepřálo. Po prvním krásném rozběhnutém pokusu nám při nástřiku praskla hadice a bylo po nadějích. V druhém pokusu nás pozlobil levý terč a bohužel z toho byl 7. čas z 8. družstev.

vytvořil(a) Michaela Benetková dne 05.07.2016

Sbor dobrovolných hasičů Chlum, velitel Bečvář Zbyněk, tel.: 736 113 030, místostarosta Švec Václav, tel.: 720 496 650
administrace | nahoru